Data: 
poniedziałek, 5 Listopad, 2012

3 Listopada Odbyła się premiera filmu "Que Sera, Sera", oraz afterparty, które było zarazem 1 imprezą urodzinową APO w Polsce.

Kino było wypełnione po brzegi! Na salę Kosmosu mającą 370 miejsc siedzących weszło ponad 400 osób, a gdyby zarząd kina pozwolił na więcej to spokojnie zebrałoby się pół i pół tysiąca.

Na start w kilku konkursach rozdano koszulki i czapki od APO, deskorolkę i 1 parę nart z wiązanimi. Walka o nagrody nie raz była bardzo zacięta :-)

Następnie zaczęła się projekcja. Przed samym filmem, osoby zgromadzone w kinie jako pierwsze mogły dowiedzieć się jakie nowe twarze dołączą do naszego teamu. Reszta świata będzie mogła obejrzeć ten edit i poznać riderów już niedługo na naszym kanale na vimeo.

Sam film zebrał gromkie brawa, ale nie będziemy zdradzać za wiele, żeby osoby na kolejnych premierach, również mogły zostać zaskoczone.

Następnie wszyscy przenieśli się na Afterparty do klubu Oko Miasta, gdzie atrakcji i niespodzianek również nie zabrakło. Cała sala była przyzdobiona balonami, o północy, jak przystało na prawdziwe urodziny na środek wjechał Tort APO i darmowy szampan, następnie odbył się pierwszy i na pewno nie ostatni koncert Smażoka. Podczas gdy Augustyn nawijał na mikrofonie ekipa z Fresh Flava pokazała co to znaczy biboying na najwyższym poziomie.

Następnie pozostała już szalona zabawa do białego rana przy dobrej muzie idealnie dobranej do klimatu, za co wielkie propsy dla DJ'ów!

Dzięki wszystkim za przybycie i świętowanie razem z nami!

Poniżej kilka zdjęć z imprezy, a pełną galerię możecie znaleźć tutaj --> Klick!